Fudbal
Poznato: Evo kada i gde će biti sahranjen Andrija Delibašić!

Prerani odlazak sjajnog čoveka i fudbalera
Poznato je kada će biti sahranjen Andrija Delibašić.
Bivši fudbaler Partizana i reprezentacije Crne Gore Andrija Delibašić biće sahranjen u petak, 21. marta, na Gradskom groblju u Nikšiću. Ceremonija sahrane zakazana je za 15 časova.
Pre toga, u Crnogorskom narodnom pozorištu u Podgorici, biće održana komemorativna sednica u čast preminulog fudbalera. Početak komemoracije predviđen je za devet sati.
Podsetimo, Delibašić je preminuo u 44. godini od posledica teške bolesti.
Nikšićaninu je tumor mozga dijagnostifikovan u martu 2023. godine, kada je bio trener Mornara, a najvažniju bitku nije izdržao, prenosi RTCG.
Ostavio je neizbrisiv trag u Partizanu i Rajo Valjekanu, ponikao je u Sutjesci, iz koje je kao 14-godišnjak prešao u redove crno-belih.
Delibašić se nakon operacije vratio fudbalu i na leto postao sportski direktor Budućnosti, a za trenera je izabrao Mladena Milinkovića, srpskog stručnjaka kojem je u prvom mandatu na klupi Podgoričana bio pomoćnik.
ŽivotPRE 3 данаČim se probudite uradite ovo, 3 navike razbuđuju bolje od jutarnje kafe, dižu energiju, a probava radi kao sat
ZanimljivostiPRE 3 данаOvde padaju i najbolji vozači: Znate li vi koji automobil na slici ima prednost? (foto)
ZdravljePRE 3 данаObavezno izbacite paradajz iz ishrane ako bolujete od ovih bolesti, može vam napraviti katastrofu
ZdravljePRE 3 данаOve 3 namirnice uništavaju pankreas Izbacite ih odmah da biste izbegli teške bolesti
ŽivotPRE 2 данаNeinteligentni ljudi često govore ovih 6 rečenica, time samo potvrđuju da ne znaju o čemu pričaju
ŽivotPRE 2 данаOve 3 stvari deca nasleđuju isključivo od majke: Na njih očevi geni nemaju baš nikakav uticaj
Ljubav i seksPRE 2 данаIntenzivniji orgazam u krevetu – treba vam samo 1 mala promena ove popularne poze
Ljubav i seksPRE 2 данаŽene u ovim godinama imaju najjači seksualni nagon, tada su najspremnije i za neobavezan seks




















