Zanimljivosti
Tražena roba iz putopisa Marka Pola

Evropljani vole kineske porcelanske proizvode, delimično i zahvaljujući preporukama velikog međunarodnog promotera koji je živeo pre više od 700 godina, Marka Pola.
On je u svom putopisu naveo da su kineski porcelanski proizvodi „lepi po izgledu“ i da su im „cene pristupačne“.
Poljski kralj August II Jaki je nekad sa 600 hrabrih jahača, koji su za njega ostvarili velike podvige, zamenio 151 komad predmeta od plavo-belog porcelana iz perioda vladavine cara Kangsija iz Ćing dinastije.
Prilog Kineske Medijske Grupe (CMG)
(Beta)
- ZdravljePRE 3 дана
Ova sjajna biljka je skoro potpuno zaboravljena: Čaj od nje je najbolji lek za probavu – leči žuč i jetru, umiruje creva
- ZdravljePRE 3 дана
1 jeftina namirnica čisti jetru kao rukom: Uništava sve nagomilane otrove i preporađa telo za nekoliko dana
- ŽivotPRE 3 дана
Najzdravija voćka koja postoji, leči sve živo: Svako jutro pojedite jednu i desiće se čudo
- ZdravljePRE 3 дана
Napitak od 3 sastojka čisti jetru i žučnu kesu, smanjuje nadutost i pomaže da smršate, pijte ga ujutru na prazan stomak
- ZanimljivostiPRE 2 дана
‘Izgubljen kofer sa aerodroma sam kupila jeftino, ali sam ostala bez reči kada sam u njemu pronašla 1 stvar’
- ZanimljivostiPRE 2 дана
Test podsvesti: Izaberite najlepšeg anđela i saznajte koju poruku vam šalje za budućnost
- ZdravljePRE 3 дана
Pravo je vreme za čišćenje jetre: Eliksir od samo 3 sastojka eliminiše toksine i masnoće
- ŽivotPRE 1 дан
Čuva od bolesti, nemaštine i loših ljudi: Naši stari su s razlogom stavljali ovaj predmet ispred ulaznih vrata